سلام دوستان وقت همگی بخیر

مدتها گذشته که شاهد تبلیغات در فضای تلگرام هستیم تحت عنوان ربات Crypto Farmer که از طریق یکی از توسعه دهندگان ارائه شده است . در ادامه باما همراه باشید تا این ربات را بررسی کرده و در انتها نتیجه گیری کنیم که آیا این ربات واقعا میتواند در کسب بیت کوین شما را کمک کند یا خیر …

بیت کوین چیست؟

همانطور که میدانید واحدهای ارز دیجیتال به شدت روند صعودی خود را در حال طی کردن به سمت بالا حرکت داده اند. بصورتیکه کمی پیش ، قیمت آن در بازار ایران به ۳۶۸ میلیون تومان رسیده بود که رقم بسیار حیرت آوری بوده است.

کسب بیت کوین

برای استخراج شما باید توسط سخت افزار مناسب (قطعات سخت افزاری) بیت کوین را استخراج کنید . برای مثال اگر سیستم مناسبی داشته باشید (در حد معقول و معمولی) میتوانید در هر ساعت ۳۰ ساتوشی تولید کنید که با تبدیل هر ۱۰۰ هزار ساتوشی میتوانید مقدار ۰.۰۰۱ بیت کوین کسب کنید . یعنی در نهایت برای کسب یک بیت کوین باید ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ساتوشی جمع آوری کنید.

 

تلگرام ، فضایی برای تولید ساتوشی

خیلی از دوستان تصور را بر این دارند که حتما باید یک قطعه فیزیکی خریداری کنند اما در سیستم تلگرام قضیه کمی راحت تر است. کافیست با استفاده از لینک زیر وارد ربات تلگرام شوید و ۱۰۰ امتیاز دریافت کنید . با سکه ها میتوانید قطعات فیزیکی کرایه کنید و از آنها ساتوشی Satoshi استخراج کنید .

 

آموزش کامل استخراج بیتکوین از تلگرام

حال برای اولین بار ، برای شما آموزش استخراج بیتکوین را به دو صورت متنی و ویدیویی آماده کردیم که در ادامه قرار خواهد گرفت.

مرحله اول : با استفاده از لینک زیر ، وارد ربات شوید (میدونید که تلگرام فیلتر شده)

Telegram – ورود به ربات بیت کوین

مرحله دوم : روی دکمه Start بزنید تا عضو ربات شوید . این عملیات ممکنه خیلی سریع و یا حتی گاهی بسیار کند انجام بشه . پس منتظر بمونید و بیش از حد عبارت start/ رو برای ربات ارسال نکنید.

مرحله سوم : بلافاصله بعد از عضویت در ربات تلگرام ، ۹۰ ستاره بعنوان هدیه براتون در نظر گرفته میشه 🙂 ولی هنوز ۱۰ ستاره کم دارید تا دستگاه M1 خریداری کنید

مرحله چهارم : برای خرید دستگاه ها به ستاره (استار) نیاز دارید ولی نگران نباشید . شما میتوانید با دعوت دوستان و عضویت اونها در ربات ، ستاره جمع کنید و در نهایت دستگاه تولیدکننده بیتکوین (ماینر) خریداری کنید.

مرحله پنجم : از بخش دکمه های ربات ، بر روی دکمه Invite Friends ضربه بزنید تا ربات پیامهایی را برای شما ارسال کند. داخل آخرین پیام دریافتی از سمت ربات ، بر روی گزینه Get Referral Link ضربه بزنید تا لینک خود را دریافت کنید.

مرحله ششم : حال کافیست با پخش کردن لینک دعوت بین دوستان و آشنایان خود ، از آنها بخواهید تا در ربات بیتکوین عضو شوند. تا به ازای هر نفر ، برای شما ۹۰ امتیاز لحاظ شود.

مرحله هفتم : حال از خود پرسیدید که وقتی ستاره ها جمع شد ، چه کنم؟ حالا وقت خریدن دستگاه است. اول کمی اطلاعات در مورد دستگاه ها باید بدانید.

مرحله هشتم : دستگاه M1 میتواند در هرساعت ۳ ستوشی تولید کند و هزینه خرید آن ۱۰۰ ستاره ست . دستگاه M2 میتواند در هرساعت ۳۷ ستوشی تولید کند و هزینه آن ۹۰۰ ستاره ست و در نهایت به ترتیب هزینه ها بالاتر و دستگاه ها بهتر میشود.

مرحله نهم : دستگاه بخرید (کرایه مجازی) برای شروع به منوی اصلی ربات برگردید ، روی دکمه Shop ضربه بزنید تا لیست محصولات به ترتیب برای شما ارسال شود . با توجه به ستاره های خود ، دستگاه مناسب خریداری کنید. با زدن بر روی دکمه Buy میتوانید خرید کنید.

مرحله دهم : حال که دستگاه را خریدید ، از بخش Working میتوانید ستوشی های تولید شده را به حساب تلگرام خود منتقل کنید.

 

کانال تلگرام برای آموزش استخراج بیتکوین : BTCinTelegram@

 

انتقال درآمد از بیت کوین به حساب بانک

ایران همچنان تحریم …

برای جابجایی اعتبار حساب بیتکوین خود باید یک حساب مجازی در یکی از سایت های معتبر Exchange ایجاد کنید (برای مثال BlockChain.com) و توسط Wallet ID از ربات درخواست کنید مبلغ شما را به حساب واریز کند .

 

ممنونیم از اینکه مکسیر رو برای مطالعه این مقاله جذاب انتخاب کردید . اگر سوالی انتقادی پیشنهادی داشتید ، ممنون میشم در بخش دیدگاه ها و نظرات ، با ما در میون بگذارید.

تغییرات نسخه جدید