این روزها بازار بیتکوین بسیار داغ بوده و اکثر کسانی که به دنبال تجارت و کسب و کار آنلاین هستند ، به فکر استخراج این ارز دیجیتال افتاده اند.

اگر شما هم به استخراج بیتکوین به بهترین و کم خطر ترین روش فکر میکنید ، در ادامه با ما همراه باشید تا استخراج بیتکوین به کمک CPU و یا کارت گرافیک و راه های استفاده بهینه تر از سخت افزار را یاد بگیرید.

خب برای شروع ، نیاز به یک سیستم خانگی و یا لپتاپ برای استخراج (ماین کردن) بیتکوین نیاز دارید که البته باید حداقل سخت افزاری را دارا باشد :

حداقل کارت گرافیک : ۵۱۲MB

حداقل رم : ۱GB DDR3

حداقل هسته پردازنده CPU : دو هسته

 

خب اگر شرایط بالا را دارید ، میتوانید شروع کنید. در ادامه به دو روش آموزش بصورت متن و قدم به قدم و آموزش بصورت ویدیویی همراه شما هستیم :

آموزش قدم به قدم

 

 

استخراج بیتکوین

استخراج بیتکوین

 

پس از باز شدن منو ، مطابق عکس زیر ، بر روی LOGIN کلیک کنید :

 

حال در صفحه جدید باز شده ، بر روی تصویر گوگل پلاس (حساب گوگل) کلیک کنید :

بیتکوین

 

در صفحات بعدی ، اطلاعات حساب گوگل خود را وارد کرده و در نهایت ، پس از تایید هویت ، به سایت برخواهید گشت.

در گام آخر ، به داشبورد (صفحه اصلی استخراج بیتکوین) که بازگشتید ، از ابزار انتهای صفحه (گوشه پایین سمت چپ) استفاده کنید و آنرا بر روی Max قرار دهید تا از نهایت ظرفیت پردازنده استفاده کنید . اگر از Task Manager ویندوز خود استفاده کنید ، خواهید دید که مقدار استفاده از CPU افزایش یافته و ممکن است به ۹۹ درصد نیز رسیده باشد. اما صبر کنید و نگران نباشید . در ادامه چندین راهکار را برای شما بازگو خواهیم کرد.

 

هشت برابر با سرعت بیشتر استخراج کنید !

اگر مرورگر Crypto Tab را دانلود کنید ، با محیطی مانند گوگل کروم Google Chrome روبرو خواهید شد ، با این تفاوت که مرورگر بصورت مستقیم با سخت افزار شما در تماس خواهد بود ، برای دانلود میتوانید از لینک زیر استفاده کنید :

دانلود CryptoTab Browser – نسخه ویندوز

 

 

آموزش ویدیویی

تغییرات نسخه جدید