یکی از نیازهای اساسی نویسندگان وبسایت های وردپرس بررسی کلمات کلیدی مرتبط و مشاهده ۱۰ جستجوی برتر کاربران با کلمه کلیدی انتخابی و مورد استفاده در افزونه های سئو وردپرس (یواست سئو) بوده که تاثیر بسیار زیادی در سئو و انتخاب کلمات کلیدی و برچسب وردپرس به شمار میرود.

فقط کافیست عبارت کلیدی مورد نظر را در متاباکس (جعبه کناری و در بالای بخش انتشار مطلب) وارد کرده و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

نصب این افزونه به سادگی و با چندکلیک میتوانید کلمات کلیدی و برچسب های مرتبط با نوشته وردپرس خود انتخاب کنید تا در گوگل در کمترین زمان مطلب خود را ایندکس کنید.

 

اهمیت انتخاب برچسب در وردپرس

یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های سئو در مطلب نویسی وردپرس انتخاب کلمات کلیدی و برچسب های مناسب برای مطلب شماست. چه بهتر که افزونه ای در اختیار داشته باشید تا به سادگی و در کمترین زمان ممکن بتوانید ۱۰ جستجوی برتر کاربران در مورد کلمه مورد نظر شما را مشاهده کرده و از آنها استفاده کنید.

 

ویژگی های افزونه

  • نمایش ۱۰ جستجوی برتر بر اساس چگالی کلمه
  • نمایش بصورت لیست شده با UX عالی
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • استفاده از تکنولوژی Ajax
  • پشتیبانی از دامنه های ایرانی و تمامی دامنه های گوگل

این افزونه با ووکامرس و EDD کاملا سازگار است

تفاوت اساسی که افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل وردپرس با سایر ابزارها داشته این است که شما قادر خواهید بود بی‌نهایت کلمه را آنالیز و بررسی کنید. به‌طوری‌ که برای هر کلمه یا جمله میتوانید بی‌نهایت کلیدواژه و کلمات کلیدی تعریف کنید .

افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل در پنل وردپرس شما در بخش نوشتن مطلب یا محصول قرارگرفته که بدون هیچ نیازی به‌جا به‌جایی صفحات یا جست‌وجوهای مکرر به‌راحتی می تونید به بهترین کلمات دسترسی داشته و از آنها استفاده کنید . یکی از ویژگی‌های خاص دیگر افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل بررسی چگالی کلمات کلیدی بوده که این افزونه سئو به شما در انتخاب کلمه کلیدی مناسب کمک خواهد کرد.

تغییرات نسخه جدید