تور مجازی گوگل چیست؟

همانطور که میدانید گوگل در سال ۲۰۱۱ سرویس Street View را راه اندازی کرد تا بتوانید به سادگی در تمامی نقاط شهر بصورت واقعیت مجازی حرکت کرده و با نمای ۳۶۰ درجه در محل مورد نظر گشت و گذاری داشته باشید .

اخیرا گوگل مپ نیز این ویژگی را به کسب و کارها پیشنهاد کرده است . بصورتی که اگر کسب و کار خود را در گوگل به ثبت رسانده باشید ، به سادگی میتوانید تور مجازی گوگل را که به صورت تصاویر ۳۶۰ درجه تصویربرداری و تهیه میشوند را بهمراه اطلاعات شرکت در گوگل ثبت کنید تا مشتریان شما بتوانند علاوه بر مشاهده شماره تماس ، آدرس وبسایت و محل کسب و کار ، فضای کسب و کار شما را بصورت ۳۶۰ درجه ببینند و لذت ببرند.

تور مجازی چه فایده ای دارد؟

داشتن یک تصویر ۳۶۰ درجه که تحت عنوان تور مجازی گوگل شناخته شده است ، میتواند در روند برندینگ شما مفید واقع شود و رشد کسب و کار شما را در زمینه کاری گوگل رونق بخشد.

همچنین میتوانید با معرفی این قابلیت به دوستان خود ، از آنها بخواهید نظراتشان را در قالب Review در گوگل و در انتهای کسب و کار شما بگویند و این یعنی عامل مثبت در سئو و اولویت قرار گرفتن شما ….

تور مجازی گوگل

چگونه یک تور مجازی برای کسب و کار خود بسازیم؟

پس از آشنایی کامل با سرویس تور مجازی گوگل ، حتما علاقه دارید تا بدانید چطور میتوانید برای کسب و کار خود یک تصویر ۳۶۰ درجه تهیه کنید و آنرا در گوگل بعنوان تور مجازی به ثبت برسانید.

روش اول : استفاده از دستگاه موبایل (تلفن هوشمند)

در این روش ، شما باید اپلیکیشن Google StreetView را دانلود کنید :

دانلود Google StreetView – نسخه اندروید

دانلود Google StreetView – نسخه آیفون و آیپد iOS

پس از دانلود ، وارد حساب کاربری خود در گوگل شده و تصویر خود را مطابق راهنمای تصویر برداری بصورت گام به گام ثبت کنید.

پس از تهیه تصویر ، موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید تا در ۴۸ ساعت آینده منتشر شود.

این روش نقاط ضعفی را بهمراه دارد که مهمترین آنها کیفیت پایین تصاویر و همچنین مشکلات تصاویر ضبط شده است . همچنین شما نمیتوانید چندین تصویر را به یکدیگر لینک و متصل کنید تا کاربر بتواند از نقطه ای به نقطه دیگر برود.

 

روش دوم : تهیه و ثبت تور مجازی توسط عکاسان مورد تایید گوگل

شرکت مکسیر توانست در سال ۲۰۱۶ نشان مورد تایید عکاسان گوگل را کسب کند . از این جهت ، با تجهیزات فنی و دوربین های حرفه ای ۳۶۰ Panorama از کسب و کار شما تصویر برداری صورت گرفته و در ظرف مدت ۲ تا ۱۲ ساعت در گوگل ثبت و راه اندازی میشود.

برای مشاوره رایگان کافیست با ۰۹۱۲۰۸۹۴۴۰۴ تماس بگیرید

 

 

امیدوارم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید . در کانال تلگرام ما به آدرس MaxeerWeb@ عضو شوید تا جدیدترین مطالب را بصورت رایگان دریافت کنید.

 

تغییرات نسخه جدید