تور مجازی گوگل

تور مجازی یک فناوری جدید است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند. تور مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما می‌دهد. وسعت دید در پانورامای ۳۶۰ ، وسیعتر از عکس است، خروجی این تکنیک همچون فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست مخاطب است و او می‌تواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد می‌تواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری مشاهده کند.

مزایای سرویس تور مجازی گوگل :

معرفی سرویس تور مجازی گوگل

این سرویس نوعی عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی می باشد که می تواند تصاویر ۳۶۰ درجه از خیابان، محل کار، شرکت، ارگان، مغازه، کافی شاپ، رستوران و … را در سایت و نتایج گوگل سرچ و گوگل مپ قرار دهد.
عکاسی ۳۶۰ درجه به شما این جازه را می دهد که نمایی کامل از محل مورد نظرتان را مشاهده کنید و در مکانی ۳ بعدی قدم گذاشته و حرکت نمایید.
نقشه گوگل ( گوگل مپ ) کاراترین ابزار در دنیای گشت و گذار اینترنتی است . مزیتی که در طراحی این برنامه مورد توجه است، یافتن مشاغل گوناگون برای کاربران است.
گوگل در سال ۲۰۱۲ امکانی در نتایج جستجوی گوگل ایجاد نمود که با سرچ نام کسب و کار، اطلاعات آن به همراه تصاویر، در باکس سمت راست نتایج گوگل نمایش داده می شود.

تور مجازی گوگل ، اعتماد کاربران شما را چندین برابر میکند.
در حال حاضر نیز بیشتر افراد برای یافتن مشاغل مورد نیاز خود به نقشه گوگل ( گوگل مپ ) مراجعه می کنند. به طور مثال کاربران برای یافتن کافی شاپ یا رستوران یا هتل یا … در گوگل مپ، واژه های “کافی شاپ نزدیک من” ، “رستوران نزدیک من” ، “هتل نزدیک من” و … را جستجو می کنند. با ساخت تور مجازی گوگل و قراردادن آن در کنار کسب و کار شما در گوگل مپ، مشتریان یا جستجوگران حرفه شما می توانند از مکان و کیفیت خدمات شما مطلع و به آن اطمینان حاصل نماید.

حال گوگل چگونه می تواند به محل، خدمات و اطلاعات وارد شده در نقشه گوگل اطمینان کند؟
زمانی که عکس های ۳۶۰ درجه توسط عکاسان مورد اعتماد گوگل مکسیر (وبیرو) تهیه و در گوگل مپ تعریف شود، گوگل به اطلاعات و مکان کسب و کار شما اطمینان می کند و این امر باعث می شود کسب و کار شما نسبت به رقیبانتان از اعتبار بیشتری برخوردار شود.

یک نمونه کامل تور مجازی از محیط شرکت گوگل

تور مجازی گوگل چیست؟

یک فناوری جدید است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند. تور مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما می‌دهد. وسعت دید در پانورامای ۳۶۰ ، وسیعتر از عکس است، خروجی این تکنیک همچون فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست مخاطب است و او می‌تواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد می‌تواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری مشاهده کند.

چرا باید تور مجازی داشته باشیم؟

امروزه ، شما میتوانید به سادگی به کاربران و مشتریان خود این امکان را بدهید تا بدون اینکه بصورت فیزیکی در محل کار شما حضور پیدا کنند ، تصاویر ۳۶۰ درجه ارائه شده توسط تیم وبیرو را در گوگل تماشا کنند . پس به سادگی به کیفیت کار شما اعتماد خواهند کرد.

هزینه تور مجازی گوگل چقدر است؟

هزینه ثبت هر تصویر در گوگل ۲۹۰ هزار تومان بوده و در صورت تمایل به اضافه کردن ۵ تصویر ، میتوانید تنها با ۹۹۹ هزار تومان ، تور مجازی خود را تهیه کنید.